רוצים ללמוד להוציא שירים משמיעה ב- 8 מפגשים?

קורס תורת המוזיקה

בואו ללמוד את 3 הדברים שמוזיקאי צריך: תיאוריה - קצב - פיתוח שמיעה

קורס זה מיועד למוזיקאים בכל הרמות: מוזיקאים מתחילים, נגנים מתקדמים, וכותבי שירים שמעוניינים לחזק ולהעמיק את הבנתם ביסודות המוזיקה. אנו מבינים את המורכבות של לימוד השפה המוזיקלית, על-כן הקורס שלנו מתקיים בקבוצות קטנות שמאפשרות לנו לתת תשומת לב המותאמת אישית לכל תלמיד ורמתו. דרך המסגרת האינטימית והייחודית שאנו מספקים, אנו מעוניינים לעזור לכם ליצור סדר וחיבור בין כל המושגים המוזיקליים השונים, וללמוד את כל מה שאתם באמת צריכים צריכים לדעת כדי להשתלב בתעשיית המוזיקה המקצועית.

מה לומדים בקורס:

אקורדים
הוצאת שירים משמיעה
קריאת תווים
הרמוניה וליווי שירים
קצב ומקצבים
יישום ותרגול

המלצות

למרות שאני מנגן ושר על מגוון כלים כבר יותר מעשרים שנים, אף פעם לא עצרתי ללמוד קצת מעבר לתאוריה המוזיקלית הבסיסית ותמיד הרגשתי שזה עוצר אותי, גם בכתיבה וגם בהלחנה. בקורס תאוריה של שמרת למדתי את הבסיס שכל כך חסר לי, ויותר מזה למדתי איך להקשיב למוזיקה, איך למצוא אקורדים משמיעה ואיך להרחיב את המנעד המוזיקלי שלי. ממליץ בחום לכל אחד שמנגן או שר.

המלצה - אלי סגל, גיטריסט יוצר

הקורס מעולה! קצר וקולע, דן נותן יחס אישי לכל תלמיד ומלמד בצורה מעניינת. תמיד היה שם בשבילנו כשלא הבנו, ובזמן שיעורי הבית היה זמין לשאלות... מדי פעם היו מתקיימים דיונים בנושאים מוזיקליים שונים שהיו נותנים קצת ״פלפל״ לאווירת הקורס. זה נתן חופש ביטוי והבעה של כל אחד מהתלמידים. הקורס באופן אישי תרם לי מאוד, במיוחד עזר לי לשמיעה המוזיקלית ופתאום אני מתחילה לדבר במושגים מוזיקליים שלפני כן לא הכרתי , אני מוצאת שפה משותפת עם נגנים...
מעבר לכל זה, בסטודיו יש אווירה מאוד ייחודית, אינטימית, חמה וביתית. פשוט כיף ללמוד כאן.

המלצה - מור יורמן, זמרת

אודות הסטודיו

"שמרת מיוזיק סטודיו" הוא סטודיו בוטיק להתפתחות אמנותית, החל מהתו הראשון ועד להופעה, לאלבום. הסטודיו ממוקם בלב פלורנטין, עטוף באווירה של עשייה ויצירתיות, ומציע לתלמידים ליווי אמנותי מקיף: שיעורים פרטיים, קורסים, סדנאות, כתות אמן, במות פתוחות' ג'אמים והרכבים והרבה תוכן מוזיקלי וחברתי-קהילתי. צוות המורים מקצועי ואיכותי, והיחס האישי והאכפתיות מובילה לתוצאות מרשימות במהירות. מרבית התלמידים ובוגרי הקורסים, הם מוזיקאים פעילים ואמנים בתחילת דרכם שהחלו להופיע ולהשתלב בתעשייה כיוצרים-מבצעים וכנגנים.

סרטון

לפרטים התקשרו:

או מלאו את הטופס
* שדה חובה